Piatkové popoludnie plné priateľov. Dobré rádio prináša novú šou Friendzone s Yaelom!

Matúš Yael Kolárovský sa bude od októbra pravidelne prihovárať poslucháčom Dobrého rádia.
(Foto: Dobré médiá)

Najmladšia multiregionálna rozhlasová stanica, jedinečná svojím spravodajstvom, v ktorom dominujú len dobré správy, obohacuje svoj program o talkshow s obľúbeným interpretom z prostredia produkčnej spoločnosti Illuminate – Matúšom Yaelom Kolárovským. Friendzone štartuje už v piatok 6. októbra po sedemnástej hodine.

Dobré rádio už takmer dva roky prináša do slovenského éteru jedinečný mix najnovších hitov, správ, ktoré nestresujú a pozitívnych emócií. Cieľom stanice je poskytnúť slovenskému poslucháčovi alternatívu. Už niekoľko rokov totiž žijeme v dobe, ktorá vyčerpáva a frustruje mnohých z nás. Stanica je vďaka svojmu spravodajstvu akýmsi majákom pokoja a dobrej nálady. Dávku nadhľadu, radosti a pozitívnej energie do éteru najnovšie prináša aj mladý spevák, herec a model – Matúš Kolárovský, známy tiež pod umeleckým menom Yael. „Veľmi sa teším, že sme sa s Matúšom dohodli na spolupráci. Dlhodobo máme k jeho hudbe a zázemiu v podobe Illuminate blízko. Mnohé jeho skladby hráme ako jediná rozhlasová stanica na Slovensku. Jeho životný entuziazmus a nadšenie pre všetko, čo robí, nám perfektne zapadlo do nášho formátu a stratégie celého mediálneho domu,“ hovorí programový riaditeľ Dobrého rádia Adam Bačkor.

Hosťami novej talkshow budú priatelia, kamaráti, kolegovia a zaujímaví ľudia z bezprostredného okolia Yaela a sveta mladých ľudí. „Ako spevák mám k rádiu blízko, ponuku z Dobrého rádia som preto prijal okamžite. Teším sa, že aj ja môžem prispieť k šíreniu dobrej nálady a vďaka veselým zážitkom mojich hostí šíriť do éteru radosť a smiech. Koncept šou je postavený na rozhovore s mojimi blízkymi ľuďmi, o ktorých si myslím, že by ich mohli lepšie spoznať aj poslucháči Dobrého rádia,“ povedal o príležitosti samotný Yael.

Ten naďalej bude najmä spevákom, do pozície moderátora sa stavať nechce.  „Pred mikrofónom budem stále tým istým Yaelom. A najmä kamarátom mojich hostí. Friendzone bude akýmsi stretnutím dvoch blízkych ľudí, ktorí sa rozprávajú na témy, ktoré ich spájajú. Dovolíme pritom vstúpiť poslucháčom Dobrého rádia do nášho sveta,“ dodáva Yael.

Talkshow Friendzone sa bude v premiére vysielať na frekvenciách Dobrého rádia každý pracovný piatok po sedemnástej hodine, trvať bude 60 minút. V repríze si ju budú môcť poslucháči Dobrého rádia naladiť v nedeľu pred obedom, po 11.00 hod. Talkshow taktiež bude vychádzať aj ako podcast na všetkých obľúbených audio platformách.