Dobré rádio dorazilo na východ! Najnovšie hity a len dobré správy už počúvajú aj v Prešove

Najnovšie hity a len dobré správy si konečne naladia už aj východniari! Dobré rádio spustilo vysielač v Prešove a onedlho pribudnú ďalšie.

Moderátori rannej šou Miška „Kicka“ Kicková a Adam Bačkor zobúdzajú poslucháčov každý pracovný deň už od 5:30. (Foto: Dobré médiá)

Dobré rádio zamerané na šírenie len dobrých správ potvrdzuje svoju povesť rekordéra v rýchlosti spúšťania nových frekvencií. Len niekoľko dní po získaní právoplatného povolenia na prevádzku spustilo tento týždeň svoju dlho očakávanú frekvenciu 104,1 MHz. Tú si ako prví medzi východniarmi naladili poslucháči v Prešove a okolí. Stanica sa pritom čoskoro rozšíri aj do ďalších okresov východného Slovenska, kde už pripravuje na spustenie ďalšie vysielače.

„Cesta za našimi poslucháčmi na východné Slovensko bola dlhá a náročná, no po celý čas nás na nej motivovala ich priazeň a trpezlivosť, za ktorú im veľmi ďakujeme. Prešovčania už nebudú odkázaní len na naše internetové vysielanie, ale budeme im robiť príjemnú spoločnosť už aj pri cestovaní autom, doma či v práci. Stačí si naladiť správnu frekvenciu 104,1 MHz a o dobrú náladu sa už postaráme my, najnovšie hity a len dobré správy,“ hovorí Róbert Sedlák, CEO mediálneho domu Dobré médiá, pod ktorý patrí aj Dobré rádio.

Poslucháčov pri ceste domov z práce či zo školy každé popoludnie sprevádza Katka Andrejcová. (Foto: Dobré médiá)

„Známi sme nielen svojím spravodajstvom, naším naratívom a prístupom, ale aj hudbou, na ktorej si dávame záležať. Sme lídrom v nasadzovaní najnovších singlov priamo do éteru. Najnovšie hity hráme ako prví a dobré správy prinášame ako jediní,“ približuje Adam Bačkor, programový riaditeľ Dobrého rádia.

V súčasnosti má Dobré rádio pridelených 16 frekvencií v rôznych lokalitách od Bratislavy až po východné Slovensko. Na trh vstúpilo 17. novembra 2021, kedy spustilo vysielanie na jednej frekvencii v Nitre a odvtedy svoje pokrytie kontinuálne rozširuje do všetkých kútov krajiny, pričom sa chce postupne stať celoplošnou rozhlasovou stanicou. Dobré rádio je súčasťou mediálneho domu Dobré médiá, ktorý patrí medzi najvýznamnejších prevádzkovateľov internetových médií na Slovensku a svoje pôsobenie teraz rozširuje aj do segmentu rádií.