Naše riešenie

NATUR-PACK je organizácia zodpovednosti výrobcov, ktorá svoj odkaz vysiela slovenskej verejnosti, obciam a výrobcom s obrovským nasadením a nadšením. V tíme má ľudí, ktorí svojou prácou žijú doslova. Jedným z nich je aj hlavný predstaviteľ NATUR-PACK, environmentalista a nadšenec pre triedenie odpadov, Marek Brinzík. Práve s ním sme sa pri tejto všeobecnej téme rozhodli pripraviť rozhovor.


Koncept článku

V rozhovore sme sa zamerali na zaujímavosti, najčastejšie nevyjasnené otázky, ktoré stále trápia väčšinu z nás pri triedení odpadu. Tiež na zaujímavosti, užitočné rady a „pikošky“. Cieľom článku bolo ponúknuť čitateľovi jednoduchý a zapamätateľný návod s jednoduchými pravidlami, ktoré mu uľahčia každodenné domáce triedenie.

Výsledky

Facebook Dobré noviny

„Spoluprácu s portálom dobrenoviny.sk si veľmi vážime a máme z nej radosť. Vysoká čítanosť reportáží na naše odpadárske témy je pre nás veľmi motivujúca. Sme presvedčení, že prispieva k zvyšovaniu povedomia verejnosti o zodpovednom prístupe k odpadom. Niektoré z reportáží zarezonovali tak silne, že nám utkveli v pamäti a budeme na ne nadväzovať aj naďalej. Mali desaťtisíce čítaní a tisícky zdieľaní na Facebooku. Aj ďalej budeme s radosťou pokračovať v spolupráci so skúsenými a zanietenými redaktormi Dobrých novín na ďalších zaujímavých reportážach na témy ako je predchádzanie vzniku odpadov, ich správne triedenie, ale aj recyklácia.“

Marek Brinzík
NATUR-PACK